Wyniki IV Mistrzostw Krakowa Seniorów 60+ o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa

                                                                   Wyniki

            IV Mistrzostw Krakowa Seniorów 60+ o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa.

             24.09.2018r.  – TAURON Arena Kraków

             25.09.2018r.  – obiekty sportowe K.S. Bronowianka

 

  W  IV Mistrzostwach  Krakowa Seniorów 60+ o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa wzięło

   udział 429 seniorów 60+, w tym 169 kobiet i 260 mężczyzn.

   W IV Mistrzostwach rozgrywano 12 dyscyplin w 72 konkurencjach  z podziałem na kobiety

   ( 60+, 70+, 80+ ) i mężczyzn (60+, 70+, 80+ ).

 

                                                                         AQUA AEROBIC

Dyscyplina prowadzona przez instruktora na  zasadzie treningu , w którym wzięło udział

34 osoby.                                                   

                                                                            BADMINTON

Kobiety – K60+ 

1.Sowa Anna

2.Szegiera Małgorzata

3.Pieczara Anna

4.Ranosz Michalina

5-6.Lis Elżbieta

5-6.Kamionka

7.Pałka Teresa

 

 Kobiety – K70+

1.Kalukiewicz Danuta

2.Szpiech Krystyna

 

Mężczyźni – M60+

1.Miś Ryszard

2.Lis Jan

3.Kwiatkowski Jacek

4.Bałon Jerzy

5-6.Samel Leszek

5-6.Michałowski Włodzimierz

 

Mężczyźni – M70+

1.Tokarz Ignacy

2.Kremer Marek

3.Mikulski Andrzej

4.Sowa Janusz

5-6.Giermek Adam

5-6.Kopta Jerzy

 

Mężczyźni  – M80+

1.Rzewski Janusz

2.Pach Jerzy

3.Tomaszek Władysław

4-6.Obszarny Augustyn

 4-6.Rakoczy Zdzisław                                                   

4-6.Adamus   Adam                       

                                                                           BIEGI

  900 m – Kobiety – K60+ 

1.Wszołek Helena      –   2:10:53

2.Sowa Anna              –   2:42:78

3.Pieczara Anna         –    2:51:28

 

 300 m  – Kobiety – K70+

1Kalukiewicz Danuta.    –   1:36:13

2.Padło Alicja                  –   1:42:77

3.Skawińska Helena       –   1:54:75

4.Szpiech Krystyna         –    1:58:66

 

 900 m – Mężczyźni – M60+

1.Macioł Andrzej     –        2:59:19

2.Pilch Marek           –        3:10:10

3.Nowacki Paweł      –       3:16:22

4.Wojtasik Andrzej     –     3:22:43

 

 600 m – Mężczyźni – M70+

1.Kopta Jerzy          –      1:53:88

   Leśniak Marian     –     1:53:88

2.Grabka Stanisław  –    2:04:59

3.Baran Zygmunt      –    2:05:91

 

300 m – Mężczyźni  – M80+

1.Pach Jerzy                    –    1:24:28

2.Rzewski Janusz            –    1:26:26        

3.Stachow Jan                 –    1:34:37           

   BRYDŻ

 

Mistrzostwa Krakowa Seniorów 2018

 

 

 

 

szczegóły

 

 

 

 

 

także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii

 

 

m-ce

nr

 

wk

okr

klub

wynik %

SENIORZY 60+

 

 

 

 

 

1

4

Andrzej Dudzik

12

MP

60+

65,12

 

 

Marek Jaworski

12

 

 

 

2

11

Zdzisław Reczek

12

MP

60+

60,77

 

 

Andrzej Trygar

12

 

 

 

3

43

Adam Grobler

5

MP

60+

58,49

 

 

Jacek Stasica

13

 

 

 

4

22

Jacek Młyńczyk

13

MP

60+

57,81

 

 

Zbigniew Przeginiak

4

 

 

 

5

27

Marek Pietrzak

2

MP

60+

56,01

 

 

Halina Samborek

2

 

 

 

6

47

Piotr Stopa

13

MP

60+

54,64

 

 

Jacek Herman

11

 

 

 

7

6

Grażyna Plutecka

1,5

MP

60+

54,11

 

 

Andrzej Plutecki

1,5

 

 

 

8

28

Władysław Kaczor

4

MP

60+

53,29

 

 

Dorota Gadaś

3

 

 

 

9

20

Barbara Gubernat

 

 

60+

53,13

 

 

Janusz Gubernat

 

 

 

 

10

21

Marek Orłowicz

2,5

MP

60+

52,13

 

 

Anna Orłowicz

 

 

 

 

11

14

Bożena Szczygieł

 

MP

60+

51,06

 

 

Andrzej Szczygieł

 

 

 

 

12

32

Wiesław Dymek

2

MP

60+

49,3

 

 

Anna Dymek

2,5

 

 

 

13

51

Halina Święch

7

MP

60+

48,1

 

 

Małgorzata Praszałowicz

5

 

 

 

14

8

Zofia Dąbrowska

 

 

60+

48,1

 

 

Jerzy Piekarski

 

 

 

 

15

46

Katarzyna Michałek

7

MP

60+

47,81

 

 

Hanna Leskiewicz

3

 

 

 

16

39

Zdzisław Semik

 

 

60+

43,54

 

 

Adam Słodykiewicz

 

 

 

 

17

35

Elżbieta Skarny

 

 

60+

38,35

 

 

Ewa Kała

 

 

 

 

18

26

Zdzisław Baran

 

 

60+

35,49

 

 

Romuald Gibała

 

 

 

 

19

34

Teresa Sieczka

 

 

60+

33,43

 

 

Anna Mikoś

 

 

 

 

SENIORZY 70+

 

 

 

 

 

1

40

Antoni Paja

4

MP

70+

61,82

 

 

Józef Gładysz

5

 

 

 

2

45

Tadeusz Biernat

12

MP

70+

60,53

 

 

Kazimierz Gałka

7

 

 

 

3

9

Marek Adamczyk

7

MP

70+

58,63

 

 

Andrzej Borek

5

 

 

 

4

48

Magdalena Lankosz

9

MP

70+

56,78

 

 

Stanisław Urbanowski

7

 

 

 

5

37

Włodzimierz Wierzbicki

4

MP

70+

55,91

 

 

Barbara Konik

1

 

 

 

6

41

Grzegorz Latała

3

MP

70+

55,16

 

 

Jerzy Jeleń

2,5

 

 

 

7

50

Łukasz Lebioda

19

MP

70+

54

 

 

Włodzimierz Wala

19

 

 

 

8

33

Adam Owoc

2,5

MP

70+

52,42

 

 

Leszek Ochał

2,5

 

 

 

9

42

Maria Krasowska

4

MP

70+

52,1

 

 

Leszek Faber

3

 

 

 

10

3

Anna Bielecka

 

 

70+

50,88

 

 

Eugeniusz Wasilewski

 

 

 

 

11

30

Roman Urbański

1,5

MP

70+

50,78

 

 

Andrzej Lasota

5

 

 

 

12

12

Jolanta Małochleb

 

 

70+

50,76

 

 

Sylwester Omielski

 

 

 

 

13

23

Kazimierz Turkiewicz

1

MP

70+

50,7

 

 

Stanisław Gorzula

1,5

 

 

 

14

2

Tytus Bisping

7

MP

70+

50,58

 

 

Aleksander Jezioro

21

 

 

 

15

49

Józef Barczyk

7

MP

70+

49,39

 

 

Jan Skuciński

5

 

 

 

16

19

Maria Baran

 

 

70+

48,27

 

 

Maria Hornung

 

 

 

 

17

24

Krzysztof Skąpski

3

MP

70+

47,82

 

 

Elżbieta Skąpska

2

 

 

 

18

13

Jan Truniarz

1,5

MP

70+

47,33

 

 

Romuald Jasiński

 

 

 

 

19

15

Anna Bułat

3

MP

70+

45,96

 

 

Aleksandra Jurkiewicz

5

 

 

 

20

5

Krystyna Chmielińska

1

MP

70+

44,42

 

 

Grażyna Pawela

0,5

 

 

 

21

38

Zdzisław Augustynowicz

 

MP

70+

42,85

 

 

Bolesław Zysek

2

 

 

 

22

10

Jerzy Dulczewski

 

 

70+

42

 

 

Jerzy Geller

 

 

 

 

23

18

Elżbieta Lubertowicz

 

 

70+

41,83

 

 

Adam Szafarcczyk

 

 

 

 

24

17

Janusz Rżewski

5

MP

70+

40

 

 

Andrzej Juszczyk

4

 

 

 

25

16

Lucyna Wodecka

 

 

70+

39,48

 

 

Bożena Kaznocha

 

 

 

 

SENIORZY 80+

 

 

 

 

 

1

36

Zdzisław Gędłek

5

MP

80+

62,86

 

 

Jerzy Pasich

7

 

 

 

2

29

Jacek Jurczyński

2,5

MP

80+

56,88

 

 

Zbigniew Gruszecki

4

 

 

 

3

1

Danuta Baczewska

1

MP

80+

54,47

 

 

Krystyna Grzegorzewska

1,5

 

 

 

4

7

Tadeusz Wendrowski

 

 

80+

50,02

 

 

Stan Baczewski

 

 

 

 

5

44

Czesław Muszczyszyn

 

 

80+

45,54

 

 

Jan Szafraniec

 

 

 

 

6

25

Izabela Janowska

 

 

80+

42,7

 

 

Ewa Olecka

 

 

 

 

7

31

Stefania Stachura

 

 

80+

37,31

 

 

Helena Tajak

 

 

 

 

                                                                            BULE

Kobiety – K60+

1.Wszołek Helena

2.Partyka Krystyna

3.Rzewuska Joanna

 

 Kobiety – K70+

1.Skawińska Helena

2.Chodana Anna

3.Skowron Zofia

 

Kobiety – K80+

1.Batko Joanna

2.Gąszczyk Leokadia

3.Stępień Maria

 

Mężczyźni – M60+

1.Pulit Zbigniew

2.Kolasa Edward

3.Kornecki Bogdan

Mężczyźni – M70+

1.Baran Zygmunt

2.Tokarz Ignacy

3.Juszczyk Andrzej

4.Kopta Jerzy

 

Mężczyźni  – M80+

1.Rzewski Janusz

2.Pikul Mieczysław

3.Porzeżański  Jerzy

                                                           CYKLOTRIAL ROWEROWY

Kobiety – K60+

1.Budzyk Aleksandra      –   0:41:30

2.Krzyściak Krystyna       –   1:03:00

3.Oleszczuk Mirosława   –  1:10:18

4.Chwaja Bogumiła         –   1:12:00

5.Szpiech Krystyna          –   1:29:00

6.Szegiera Malgorzata    –   1:52:80

 

Mężczyźni – M60+

1.Nowacki Paweł           –  0:39:40

2.Cekiera Antoni            – 0:43:16

3.Rojek Bogdan             –  0:47:18

4.Widłak Władysław    –  0:51:34

5.Kwiatkowski Jacek    –  0:51:38

6.Batycki Władysław    –  0:54:00

7.Kowalczyk Tadeusz   –   0:54:82

8.Sęk Janusz                   –  1:01:00

 

Mężczyźni – M70+

1.Kremer Marek           –  0:40:30

2.Kaczmarczyk Jan        – 0:43:00

3.Warczak Czesław       – 0:45:00

4.Kaczmarski Andrzej   – 0:46:00

5.Kopta Jerzy                 – 0:47:00

6.Krzewiński Marian     – 0:56:00

7.Cielung Józef               – 1:11:00

8.Krawczyk Tadeusz      – 1:18:00

                                                            NORDIC WALKING

Kobiety – K60+

1.Krzyściak Krystyna             –    0:27:30

2.Budzyk Aleksandra            –    0:31:20

3.Boryczko-Smolik Małgorzata  –   0:31:50

4.Klimek Janina                     –    0:32:15

5.Zboroch Wiesława            –    0:34:56

6.Wszołek Helena                  –   0:35:84   

 

 Kobiety – K70+

1.Nowak Anna      –   0:43:10

2.Buła Jadwiga      –   0:44:44

3.Raszyk Barbara  –   0:45:13

4.Kotula Maria      –   0:49:89

 

Kobiety – K80+

1.Szpiech Krystyna   –  0:43:28

2.Kulinka Maria        –  0:47:39

3.Stępień Maria        –  0:53:34

 

Mężczyźni – M60+

1.Kowalczyk Tadeusz     –    0:27:03

2.Batycki Władysław      –   0:32:70

3.Putek Mieczysław        –   0:32:72

4.Smolik Janusz                 –  0:35:72

5.Cekiera Antoni             –    0:36:19

6.Lewczuk Antoni           –     0:37:42

 

Mężczyźni – M70+

1.Słupski Ryszard            –     0: 37:12

2.Krawczyk Tadeusz        –    0:41:75

3.Krzyżak Stanisław        –     0:42:06

 

Mężczyźni  – M80+

1.Kuliński Zygmunt       –   0:40:13

2.Ostrowski Michał      –   0:42:10

3.Baczewski Stan          –   0:42:54

4.Pikul Mieczysław      –    0:50:35

                                                          PŁYWANIE – 50 m

Kobiety – K60+

1.Dudziak Aleksandra        –   0:52:90

2.Sowa Anna                       –    0:57:94

3.Łapińska Magdalena      –    1:00:81

4.Domagała Joanna           –    1:09:62

5.Budzyk Aleksandra         –    1:12:34

6.Tomczyk-Miczka Elżbieta –  1:14:19

7.Wszołek Helena               –    1:31:19

8.Szarras Elżbieta              –    1:43:91

9.Pieczara Anna                  –    1:51:19

 

 Kobiety – K70+

1.Olecka Ewa – 1:15:72

2.Ryba Anna –   1:20:35

3.Kalukiewicz Danuta – 1:37:44

 

Mężczyźni – M60+

1.Kwiatkowski Jacek       –      0:35:12

2.Bałon Jerzy                    –      0:42:91

3.Cekiera Antoni             –      0:43:97

4.Antończak Aleksander –     0:46:65

5.Putek Mieczysław          –    1:03:94

6.Sowa Jan                         –    1:06:03

7.Kowalczyk Tadeusz      –     1:07:59

8.Wojtasik Andrzej           –    1:46:16

 

Mężczyźni – M70+

1.Rozmus Janusz             –          0:47:12

2.Waga Stanisław            –          0:47:85

3.Krawczyk Tadeusz        –          0:49:63

4.Kopeć Rudolf                –           0:06:56

5.Kopta Jerzy                    –          1:16:44

6.Żak Henryk                    –          1:16:53

7.Kowalówka Stanisław  –         1:35:60

8.Kurzela Krzysztof          –         1:47:16

 

Mężczyźni  – M80+

1.Szydło Zenon                –          1:15:00

2.Stachow Jan                  –          1:31:72

3.Henke Maciej                –          1:”33:97

4.Chmielowski Stefan      –         2:13:44

                                                                            RINGO

Kobiety – K60+

1.Szegiera Małgorzata

2.Dittmar Jadwiga

3.Krzyściak Krystyna

4.Boryczko Krystyna

5-6.Pieczara Anna

5-6.Rutkowska  Janina

 

 Kobiety – K70+

1.Padło Alicja

2.Skawińska Helena

3.Kalukiewicz Danuta

4.Erhardt Anna

 

Kobiety – K80+

1.Szpiech Krystyna

2.Batko Joanna

 

Mężczyźni – M60+

1.Widłak Władysław

2.Macioł Andrzej

3.Putek Mieczysław

4.Smolik Janusz

 

Mężczyźni – M70+

1.Szopa Tadeusz

2.Kremer Marek

3.Tokarz Ignacy

4.Płatosz  Michał

 

Mężczyźni  – M80+

1.Tomaszek Władysław

2.Pach Jerzy

3.Kaczmarski Andrzej

4.Chmielowski Stefan

                                                                 SLOW JOGGING

Dyscyplina prowadzona przez instruktora na zasadzie pokazu, instruktażu i treningu, w którym wzięło udział 19 osób.

                                                                      

                                                                  SZACHY

Kobiety – K60+

 

Place

S.No.

Title

Name

Fed.

FIDE

Local

Total

S.B.

vs+

1

1

I+

Jasińska-Kuzia, Lidia

POL

R 1564

1900

4

4

2;3;

2

2

 

Owca, Krystyna

POL

0

1000

2

0

2;3;

3

3

 

Skawińska, Helena

POL

0

1000

0

0

3;3;

 

Mężczyźni – M60+

 

Place

S.No.

Title

Name

Fed.

FIDE

Local

Total

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

 

1

1

k

Sanetra, Piotr

POL

2032

2200

6,5

24,5

33

6

27,5

0

 

2

8

II

Łabuzek, Tadeusz

POL

R 1523

1800

5,5

20

29

5

22,5

0

 

3

6

I

Gregulski, Zbigniew

POL

R 1616

2000

5,5

19,5

27,5

5

23

0

 

4

14

I

Grabowski, Ryszard

POL

0

2000

5

22

30

4

23,5

0

 

 

  5

10

II+

Lewczuk, Antoni

POL

R 1502

1900

4

20

27,5

4

18

0

 

 

  6

21

V

Majchrowski, Stanisław

POL

0

1200

4

14

18

4

12

0

 

 

  7

5

II

Chrzanowski, Bohdan

POL

R 1683

1800

3,5

19

26

3

12

0

 

 

  8 

31

 

Baranowski, Wojciech

POL

0

1000

3,5

17

23

2

13

0

 

 

  9

9

 

Hamer, Tadeusz

USA

R 1514

1000

3

16,5

21,5

3

14

0

 

 

10

27

 

Bałon, Jerzy

POL

0

1000

2,5

16,5

22,5

2

12

 

 

 

11

18

IV

Widłak, Władysław

POL

0

1400

2

19,5

27,5

2

10

0

 

 

12

23

 

Głowacki, Janusz

POL

0

1000

2

13

18,5

2

6

0

 

                             

 

Mężczyźni – M70+

 

Place

S.No.

Title

Name

Fed.

FIDE

Local

Total

MBch.

Bch.

ins

Prog.

 

1

2

I

Krupiński, Jerzy

POL

R 1813

2000

5

18

27,5

5

19

0

 

 

2

4

k

Zaboklicki, Zbigniew

POL

R 1689

2200

5

18

27

4

18,5

0

 

 

3

26

 

Świerczyński, Ryszard

POL

0

1000

5

16,5

22

5

15

0

 

 

4

16

II

Skowroński, Marian

POL

0

1800

4,5

17

24,5

3

19

0

 

 

5

3

I

Rojek, Stanislaw

POL

R 1772

2000

4

23

31,5

4

21

0

 

 

6

11

II

Klimczyk, Janusz

POL

R 1491

1800

4

19,5

27,5

4

18

0

 

 

7

17

II

Majchrowski, Tadeusz

POL

0

1800

3

21,5

29,5

3

15

0

 

 

8

20

V

Łopatka, Władysław

POL

0

1200

3

19

26,5

3

12

0

 

 

9

28

 

Urbanik, Andrzej

POL

0

1000

3

18

25

3

14

0

 

 

10

32

 

Kaczmarski, Andrzej

POL

0

1000

3

15,5

21,5

2

11

0

 

 

11

7

II+

Szczepański, Henryk

POL

R 1580

1900

2,5

19

26

2

14

0

 

 

12

12

II

Chmielowski, Stefan

POL

R 1370

1800

2

14

18,5

2

9

0

 

                                                   

 

Mężczyźni  – M80+

 

Place

S.No.

Title

Name

Fed.

FIDE

Local

Total

MBch.

Bch.

ins

Prog.

 

1

15

II+

Kochan, Jan

POL

0

1900

4

20

28

4

17

0

 

 

2

13

II

Ostrowski, Michał

POL

R 1305

1800

4

18

25,5

4

16

0

 

 

3

33

 

Mróz, Józef

POL

0

1000

4

17

25,5

3

16

0

 

 

4

29

 

Romowicz, Jan

POL

0

1000

3

14,5

19

3

9

0

 

 

5

24

 

Pikul, Mieczysław

POL

0

1000

3

13

19,5

2

6

0

 

 

6

19

IV

Tomaszek, Władysław

POL

0

1400

3

13

17,5

3

11

0

 

 

7

22

 

Gawęda, Marian

POL

0

1000

2

17

23,5

1

7

0

 

 

8

30

 

Pietrzykowski, Tadeusz

POL

0

1000

2

12,5

19

1

8

0

 

 

9

25

 

Pożerzański, Jerzy

POL

0

1000

1

13

18,5

0

4

0

 

                                                   

                                                                            TENIS

Kobiety – K60+

1.Krzesaj Urszula

2.Lis Elżbieta

3.Szegiera Małgorzata

 

Mężczyźni – M60+

1.Nowak Krzysztof

2.Juszczyk Andrzej

3.Samel Leszek

4.Leśniak Marian

 

Mężczyźni – M70+

1.Aleksandrowicz Maciej

2.Wieczorek Władysław

3.Szewczyk Tadeusz

4.Klimiec Stanisław

 

Mężczyźni  – M80+

1.Rakoczy Zdzisław

2.Wałach Stanisław

3.Pach Jerzy

                                                                TENIS STOŁOWY

Kobiety – K60+

1.Łapińska Magdalena

2.Matysek Teresa

3.Lis Elżbieta

4.Sowa Anna

5-6.Oleszczuk Mirosława

5-6.Woźniczka Danuta

7-8.Pałka Teresa

7-8.Ranosz Michalina

 

 Kobiety – K70+

1.Czubrychowska Irena

2.Jasińska-Kuzia Lidia

3.Kalukiewicz Danuta

4.Skawińska Helena

 

Mężczyźni – M60+

1.Michałowski Włodzimierz

2.Szymoniak Tadeusz

3.Miękina Jan

4.Wolańczyk Wiesław

5-6.Śmiałek Jerzy

5-6.Gubernat Janusz

7-10.Smolik Janusz

7-10.Majchrowski Stanisław

7-10.Skowron Sławomir

7-10.Krzysztofik Andrzej

 

Mężczyźni – M70+

1.Szatkowski Jerzy

2.Szopa Tadeusz

3.Łopatka Władysław

4.Kapusta Józef

5-6.Belski Henryk

5-6.Wójcik  Albert

 

Mężczyźni  – M80+

1.Głąb Tadeusz

2.Tomaszek Władysław

3.Sikora Jan

4.Henke Maciej

5-6.Adamus Adam

5-6.Wałach Stanisław

                                                          WIELOBÓJ SPRAWNOŚCIOWY

Kobiety – K60+

1.Radosz Michalina               –      39,1 pkt

2.Szegiera Małgorzata          –      54,8 pkt

3.Budzyk Aleksandra            –       66,0 pkt

4.Krzyściak Krystyna             –       72,5 pkt

5.Sowa Anna                          –       76,2 pkt

6.Wierzbicka-Delekta Jadwiga – 82,1 pkt

7.Zboroch Wiesława           –         85,4 pkt

 8.Dittmar Jadwiga                 –      88,0 pkt

9.Jamrozik Józefa                   –      89,5 pkt

10.Pieczara Anna                   –      92,9 pkt

11.Chrabąszcz Zofia            –        99,0 pkt

12.Matysek Teresa                –      101,2 pkt

13.Bednarska Stanisława       –    102,0 pkt

14.Job Anna                             –    103,5 pkt

15.Pałka Teresa                      –     104,2 pkt

16.Dudziak Aleksandra          –    104,9 pkt

17.Laskowska Janina              –    108,0 pkt

18.Oleszczuk Mirosława        –    109,5 pkt

19.Reichel Maria                     –    110,4 pkt

20.Wszołek Helena                  –   118,5 pkt

21.Dybińska Lidia                     –   121,3 pkt

22.Urbańska Barbara               –   122,0 pkt

23.Lis Elżbieta                            –  123,9 pkt

24.Solecka Bożena                    –  126,4 pkt

25.Rutkowska Janina               –  130,0 pkt

26.Woźniczka Danuta              –  131,2 pkt

27.Klimek Janina                       –  132,0 pkt

28.Szot-Duda Jolanta               –  132,0 pkt

29.Czerwonogradzka Mieczysława – 136,4 pkt

30.Suder Małgorzata               –   141,5 pkt

31.Zagól Janina                         –   148,0 pkt

32.Piwowar Janina                    –  151,0 pkt

33.Chudziak Marta                     – 161,3 pkt

34.Ogular Jadwiga                     –  170,9 pkt

35.Karkoszka Teresa                 –   175,0 pkt

36.Zybała Janina                        –  176,0 pkt

37.Skałka Elżbieta                      –  177,0 pkt

38.Kaleta Krystyna                     –   204,0 pkt

    

 Kobiety – K70+

1.Skawińska Helena              –       16,7 pkt

2.Różańska Teresa                –       22,7 pkt

3.Kalukiewicz Danuta           –       23,2 pkt

4.Kotula Maria – 24,0 pkt

5.Czerlunczakiewicz Ewa      –       32,5 pkt

6.Krzywda Maria                    –       40,0 pkt

 

Mężczyźni – M60+

1.Macioł Andrzej                     –     23,3 pkt

2.Putek Mieczysław                –     30,7 pkt

3.Samel Leszek                         –    33,0 pkt

4.Cekiera Antoni                       –    45,4 pkt

5.Kowalczyk Tadeusz               –    46,0 pkt

6.Sowa Jan                                 –    50,8 pkt

7.Mleko Ryszard                        –   58,5 pkt

8.Kolasa Edward                       –    61,0 pkt

9.Krawczyk Franciszek            –     61.4 pkt

10.Sęk Janusz                             –   66,5 pkt

11.Sysło Bogdan                       –    68,5 pkt

12.Pieczonka Marek                 –   71,5 pkt

13.Wojtasik Andrzej                 –   75,1 pkt

14.Rojek Bogdan                       –   89,5 pkt

 

Mężczyźni – M70+

1.Baran Zygmunt                      –     12,7 pkt

2.Rozmus Janusz                      –      32,0 pkt

3.Szewczyk Tadeusz                 –     33,0 pkt

4.Kopta Jerzy                             –     46,5 pkt

5.Tokarz Ignacy                         –     51,0 pkt

6.Semik Zdzisław                       –     52,5 pkt

7.Janota Antoni                         –     54,7 pkt

8.Kremer Marek                       –      55,5 pkt

9.Grabka Stanisław                    –    58,0 pkt

10.Krawczyk Tadeusz               –      59,7 pkt

11.Rozmus Janusz                     –      60,0 pkt

12.Warczak Czesław                 –      63,0 pkt

13.Płatosz Michał                      –      66,0 pkt

14.Czerlunczakiewicz Przemysław – 74,5 pkt

15.Juszczyk Andrzej (1947r.)   –      83,5 pkt

16.Cichorz Stanisław                  –     89,5 pkt

17.Krzyżak Stanisław               –       93,5 pkt

18.Zagórny Wiesław                –     106,0 pkt

 

Mężczyźni  – M80+

1.Pach Jerzy                                –        19,7 pkt

2.Tomaszek Władysław            –        20.6 pkt

3.Obszerny Augustyn                –        26,2 pkt

4.Kaczmarski Andrzej                –        39,5 pkt

5.Chmielowski Stefan               –         40,5 pkt

6.Zgala Marian                           –         41,6 pkt

7.Ostrowski Michał                    –        44,5 pkt

8.Rzewski Janusz                        –        46,0 pkt

9.Porzeżański Jerzy                       –        49,0 pkt

 

Dekoracja zawodników odbyła się w dniu 25 września br. w hali sportowej K.S. Bronowianka.

Dekoracje zawodników przeprowadzili :

Pani Anna Walkowicz-Okońska Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Senioralnych

Pan Marian Krzewiński Wiceprzewodniczący Rady Seniorów

Pan Leszek Tytko Prezes Zarządu Wojewódzkiego Małopolskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej

Pan Andrzej Szymik Dyrektor Sportowy K.S. Bronowianka.

                                                                            Główny Sędzia Mistrzostw Krakowa Seniorów 60+

                                                                                                        Karol Oleksy

Napisz komentar

Zobacz wszystkie komentarze

Strona korzysta z plików cookies.

Czytaj więcej...