Wyniki V Mistrzostw Krakowa Seniorów 60+ o Puchar Prezydenta Miasta

                                                                     AQUA AEROBIC

Dyscyplina prowadzona przez instruktora na  zasadzie treningu , w którym wzięło udział

15 osób.                                                   

                                                                        BADMINTON

Kobiety – K60+ 

1.Brzewska-Koniuszy Urszula

2.Dittmar Jadwiga

3.Wierzbicka Jadwiga

4.Krzyściak Krystyna

5-6.Wszołek Helena

5-6.Pieczara Anna

7-8.Reichel Maria

7-8.Skawińska Helena

 

Mężczyźni – M60+

1.Miś Ryszard

2.Lis Jan

3.Kwiatkowski Jacek

4.Pasek Jan

5.Masłyk Jan

 

Mężczyźni – M70+

1.Tokarz Ignacy

2.Kremer Marek

3.Mikulski Andrzej

4.Giermek Adam

5.Kasperek  Władysław

 

Mężczyźni  – M80+

1.Pach Jerzy

2.Rżewski Janusz

3.Kućmierczyk Władysław

4-5.Rakoczy Zdzisław                                                   

4-5.Kubicz Mieczysław                                                                

                                                                            BIEGI

  900 m – Kobiety – K60+ 

1.Wszołek Helena   –    2:32:75 min.

2.Sowa Anna      –    3:21:53   „

3.Pieczara Anna  –    3:27:53    „

 

 300 m  – Kobiety – K70+

1.Brak-Słupska Anna     –    1:48:53 min.

2.Kalukiewicz Danuta    –    1:50:90   „

3.Skawińska Helena       –   2:10:00   „

4.Wąsowicz Ewa             –   2:21:00   „

 

900 m – Mężczyźni – M60+

1.Macioł Andrzej       –        3:16:43 min.

2.Apostoł Marian      –        3:30:96    „

3.Pilch Marek             –        3:39:00    „

 

600 m – Mężczyźni – M70+

1.Leśniak Marian        –       2:11:81 min.

2.Kopta Jerzy            –         2:26:41    „

3.Baran Zygmunt        –      2:36:00    „

 

300 m – Mężczyźni  – M80+

1.Kućmierczyk Władysław      –    1:19:73 min.

2.Świebocki Jan                        –    1:22:50     „

3.Pach Jerzy                             –     1:25:13     „

                                                                     BRYDŻ    

60+

  1. 12 60 Jacek  Kalinowski-Mirosław  Sady                       19.0    MP      61.15 pkt.
  2. 32 60 Jacek  Herman-Kazimierz  Gałka                          18.0    MP      54.05    „
  3. 23 60 Anna  Orłowicz-Marek  Orłowicz                           3.0     MP     52.16   „
  4. 3 60 Wiesław Dymek-Anna  Dymek                               5.0     MP     51.48    „
  5. 7 60 Barbara  Gubernat-Janusz Gubernat                     0.0    MP     50.92    „
  6. 22 60 Andrzej  Juszczyk-Andrzej  Twaróg                        4.0    MP     50.39    „
  7. 4 60 Grażyna  Plutecka-Andrzej  Plutecki                      3.0    MP     47.85    „
  8. 24 60 Halina Cis-Ożarowska-Zbigniew  Drużkowski      0.0   MP     43.14     „

 70+ 

  1. 15 70 Leszek Faber-Maria Krasowska                            9.0   MP      62.70 pkt.
  2. 5 70 Jan Skuciński-Jerzy Pasich                                   12.0  MP      60.36
  3. 27 70 Jerzy Jeleń-Karol  Kędziora                                    2.5   MP      58.87
  4. 11 70 Jerzy Dulczewski-Jerzy Geller                                4.0   MP      57.15
  5. 30 70 Stanisław  Urbanowski-Andrzej Borek              12.0   MP      56.97
  6. 28 70 Leszek Ochał-Adam Owoc     5.5   MP      56.59
  7. 19 70 Władysław  Kaczor-Bożena Szczygieł                   4.0   MP      56.19
  8. 18 70 Grzegorz Latała-Piotr Stopa                                 16.0   MP      54.69
  9. 14 70 Włodzimierz Wierzbicki-Janusz Sokołowski      6.5   MP      53.96
  10. 20 70 Stanisław Gorzula-Barbara Konik      3.0   MP      51.16
  11. 8 70 Grażyna Pawela-Krystyna Chmielińska               2.0   MP      49.16
  12. 33 70 Krystyna Kuczkowska-Zofia Dąbrowska 0.0   MP      48.83
  13. 26 70 Kazimierz Turkiewicz-Andrzej Szubryt 2.0   MP      47.45
  14. 29 70 Jan Truniarz-Roman Urbański  3.5  MP       45.81
  15. 2 70 Andrzej Juszczyk-Antoni Paja                                7.0  MP       45.68
  16. 10 70 Janusz Malicki-Lucjan Olesiak 0.0  MP       43.57
  17. 21 70 Anna Strzebońska-Bogdan Strzeboński      0.0  MP       34.56
  18. 1 70 Zygmunt Pasiewicz-Eugeniusz Ostrowski 0.0  MP       18.23
  19. 16 70 Zofia Markowicz-Jan Łabuzek 0.0  MP       16.42 

80+ 

  1. 6 80 Krzysztof Skąpski-Elżbieta Skąpska  5.0 MP        53.75
  2. 2 13 80 Danuta Baczewska-Stan Baczewski         1.0 MP        49.86
  3. 3 25 80 Stefania Stachura-Helena Tajak  0.0 MP        46.26
  4. 4 31 80 Barbara Lesińska-Danuta Gędosz  0.0 MP        45.09
  5. 5 9 80 Andrzej Kaczmarski-Adam Kuśmider       0.0 MP        40.75
  6. 6 17 80 Zbigniew Gruszecki-Jacek Jurczyński 6.5 MP        38.55

                                                                             BULE

Kobiety – K60+

1.Pulit Eliza

2.Jamrozik Józefa

3.Piwowar Janina

 

 Kobiety – K70+

1.Faryna Henryka

2.Tokarz Małgorzata

3.Jakubowska Anna

 

Kobiety – K80+

1.Stępień Maria

2.Humel Maria

3.Lorenc Ewa

 

Mężczyźni – M60+

1.Lewczuk Antoni

2.Putek Mieczysław

3.Gubernat Janusz

 

Mężczyźni – M70+

1.Tokarz Ignacy

2.Szopa Tadeusz

3.Juszczyk Andrzej

 

Mężczyźni  – M80+

1.Kućmierczyk Władysław

2.Kaczmarski Andrzej

3.Porzeżański  Jerzy

 

                                                          CYKLOTRIAL ROWEROWY

Kobiety – K60+

1.Krzyściak Krystyna                     –   1:26:34 min..

2.Pieczara Anna                            –   1:27:75   „

3.Brzewska-Koniuszy Urszula     –   1:34:12   „

4.Budzyk Aleksandra                   –   1:34:78    „

 

Mężczyźni – M60+

1.Macioł Andrzej               –    0:55:03 min..

2.Pasek Jan                        –     1:00:44   „

3.Nowacki Paweł              –     1:00:59    „

4.Cekiera Antoni              –     1:02:25     „

5.Kwiatkowski Jacek       –      1:03:50   „

6.Widłak Władysław       –      1:09:50    „

7.Leszko Zbigniew           –      1:12:25    „

8.Rojek Bogdan               –      1:12:75    „

9.Michalec Jerzy             –      1:39:09  

 

Mężczyźni – M70+

1.Kremer Marek                      –      0:56:50  min..

2.Kaczmarczyk Jan                  –      1:14:62     „

3.Aleksandrowicz Maciej      –       1:14:78     „

4.Giermek Adam                    –       1:19:59     „

5.Kopta Jerzy                          –       1:29:28      „              

                                                            NORDIC WALKING

 

Kobiety – K60+

1.Sowa Anna                                      –    0:36:75 sek.

2.Budzyk Aleksandra                         –    0:37:94   „

3.Pieczara Anna                                  –   0:38:78    „

4.Boryczko-Smolik Małgorzata       –    0:39:07    „

5.Ostafin Maria                                  –    0:40:81    „

6.Godula Dorota                                 –   0:41:18     „

 

 Kobiety – K70+

1.Brak-Słupska Anna                          –   0:40:25 sek.

2.Czuma Bernadeta                            –   0:41:86   „

3.Dobija-Nocoń Krystyna                   –   0:42:34   „

4.Buła Jadwiga                                     –   0:44:10   „

5.Zając Zofia                                         –   0:44:73    „

 

Kobiety – K80+

1.Szpiech Krystyna                              –   0:50:37  sek.

2.Stępień Maria                                   –   0:52:75    „

 

Mężczyźni – M60+

1.Kowalczyk Tadeusz                          –   0:32:54 sek.

2.Bębenek Józef                                  –    0:32:85    „

3.Putek Mieczysław                            –    0:36:60    „

4.Balawejder Kazimierz                     –   0:36:76    „

5.Smolik Janusz                                   –   0:38:71   „

6.Sośnicki Marian                               –    0:38:76   „

 

Mężczyźni – M70+

1.Słupski Ryszard                               –    0:36:40 sek.

2.Kopta Jerzy                                      –    0:36:58   „

3Giermek Adam                                 –    0:36:69   „

4.Nocoń Janusz                                  –    0:41:25    „

 

Mężczyźni  – M80+

1.Pach Jerzy                                         –   0:40:86  sek.

2.Kubicz Mieczysław                          –   0:43:28    „

3.Rżewski Janusz                                –   0:45:85    „

4.Pikul Mieczysław      –    0:50:35

 

                                                          PŁYWANIE – 50 m

Kobiety – K60+

1.Górecka-Burkot Jadwiga      –   0:54:02  min..

2.Sowa Anna                             –    0:58:12    „

3.Łapińska Magdalena            –    0:59:07      „  

 Kobiety – K70+

1.Winnicka Mirosława           –    1:17:89  min..

2.Ryba Anna                            –     1:23:96    „

3.Pączko Lidia                         –     1:53:54    „

 

Mężczyźni – M60+

1.Kwiatkowski Jacek              –      0:36:18  min.

2.Cekiera Antoni                     –     0:44:28    „

3.Samel Leszek                         –    0:45:50    „

4.Bałon Jerzy                            –    0:45:80   „

5.Michalec Jerzy                       –    0:48:87    „

6.Wojciechowski Janusz          –   0:56:04   „

7.Fijak Wojciech                      –     0:56:75  „

8.Putek Mieczysław                 –    1:03:07    „

9.Kowalik Marian                     –    1:51:13     „

 

Mężczyźni – M70+

1.Rozmus Janusz                      –    0:44:91 min.

2.Aleksandrowicz Maciej        –    0:46:37    „

3.Krawczyk Tadeusz                –    0:53:44    „

4.Giermek Adam                      –    1:03:28    „

5.Kasperek Władysław           –     1:11:03    „

6.Kopta Jerzy                            –     1:12:18    „

7.Wójtowicz Antoni                –     1:21:72   „

8.Słupski Ryszard                     –    1:33:44    „

 

Mężczyźni  – M80+

1.Wiśniewski Andrzej             –     0:58:56 min.

2.Szydło Zenon                        –     1:19:59    „

3.Henke Maciej                       –     1:38:46    „

4.Stachow Jan                         –     1:54:10     „

5.Surdykowski Jerzy               –     1:57:97

 

                                                                            RINGO

Kobiety – K60+

1.Dittmar Jadwiga

2.Sowa Anna

3.Boryczko Krystyna

4.Krzyściak Krystyna

5.Pieczara Anna

6.Jedlińska Lidia

 

 Kobiety – K70+

1.Kalukiewicz Danuta

2.Brak-Słupska Anna

3.Skawińska Helena

 

Mężczyźni – M60+

1.Bałon Jerzy

2.Macioł Andrzej

3.Putek Mieczysław

4.Widłak Władysław

5.Cekiera Antoni

6.Smolik Janusz

 

Mężczyźni – M70+

1.Kremer Marek

2.Tokarz Ignacy

3.Słupski Ryszard

4.Krawczyk Tadeusz

 

Mężczyźni  – M80+

1.Pach Jerzy

2.Tomaszek Władysław

3.Kubicz Mieczysław

4.Rżewski Janusz                                                              

 

                                                             SLOW JOGGING

Dyscyplina prowadzona przez instruktora na zasadzie pokazu, instruktażu i treningu, w którym wzięło udział 43 osoby.

 

                                                                  SZACHY

Kobiety – K70+

Place

Title

Name

FIDE

Local

Birthday

Total

S.B.

vs+

1

I+

Jasińska-Kuzia, Lidia

R 1564

1900

1942

4

4

2;1;2;1;

2

 

Lorenc, Eugenia

0

1000

1940

2

0

      2;2;

3

 

Owca, Krystyna

0

1000

1952

0

0

 

Mężczyźni – M60+

Place

S.No.

Title

Name

FIDE

Local

Birthday

Total

MBch.

Bch.

Wins  Prog.

Prog.

1

1

k

Sanetra, Piotr

2032

2200

1954

6

19,5

26,5

5       24,5

24,5

2

3

I

Gregulski, Zbigniew

R 1607

2000

1952

5,5

18,5

26

5       22,5

22,5

3

5

II+

Lewczuk, Antoni

R 1478

1900

1954

5

20,5

28

4       21,0

21

4

2

I

Wąsik, Józef

R 1717

2000

1959

5

18

25,5

4       18,5

18,5

5

4

II

Łabuzek, Tadeusz

R 1512

1800

1950

4

18

25,5

4       16,0

16

6

7

IV

Widłak, Władysław

0

1400

1955

4

16,5

24,5

3       14,0

14

7

9

 

Szczygieł, Andrzej

0

1000

1952

3

17

24,5

2       13,0

13

8

8

V

Majchrowski, Stanisław

0

1200

1957

3

14

21

2         8,0

8

9

10

 

Jedliński, Jerzy

0

1000

1956

2,5

17

23,5

1       11,5

11,5

10

6

III

Pater, Kazimierz

1155

1600

1951

2

15,5

23

1         8,0

8

11

11

 

Gawron, Waldemar

0

1000

1955

2

15

22

1       11,0

11

Mężczyźni – M70+

Place

Title

Name

FIDE

Local

Birthday

Total

S.B.

vs+

1

I

Rojek, Stanislaw

R 1703

2000

1946

6

18

6;1;2;8;5;

2

II

Skowroński, Marian

0

1800

1945

5,5

14,5

4;5;6;8;1;

3

 

Świerczyński, Ryszard

0

1000

1948

5

12,5

7;8;4;5;6;

4

II

Klimczyk, Janusz

R 1484

1800

1947

4,5

11,25

   8;2;4; 6;

5

I

Mendys, Stanisław

0

2000

1942

3

4

      5;6;4;   

6

II

Majchrowski, Tadeusz

0

1800

1945

2,5

4,5

            5;

7

IV

Łopatka, Władysław

0

1400

1947

1,5

2,25

            6;

Mężczyźni  – M80+

Place

Title

Name

FIDE

Local

Total

S.B.

vs+

1

k

Zaboklicki, Zbigniew

R 1677

2200

6,5

18,8

8;2;3;4;6;7;

2

 

Porzeżański, Jerzy

0

1000

6

15,5

6;7;2;8;4;5;

3

I

Świebocki, Jan

1926

2000

5,5

13,3

   4;8;6;7;2;

4

IV

Tomaszek, Władysław

0

1400

4

6

      7;8;4;6;

5

II

Chmielowski, Stefan

R 1370

1800

3

3

         4;8;7;

6

 

Wojtala, Jan

0

1000

2

1

            4;8;

7

 

Pikul, Mieczysław

0

1000

1

0

               8;

 

                                                                     TENIS

Kobiety – K60+

1.Krzesaj Urszula

2.Lis Elżbieta

3.Szpiech Krystyna

 

Mężczyźni – M60+

1.Nowak Krzysztof

2.Antończak Aleksander

3.Lisak Janusz

4.Lis Jan

5-6.Samel Leszek

5-6.Satko-Skawiński Janusz

 

Mężczyźni – M70+

1.Juszczyk Andrzej

2.Aleksandrowicz Maciej

3.Łój Jerzy

4.Jeleń Jerzy

5.Tokarz Ignacy

6.Koczurek Władysław

7-8.Krawczyk Tadeusz

7-8.Radzikowski Jan

 

Mężczyźni  – M80+

1.Kućmierczyk Władysław

2.Wałach Stanisław

3.Rakoczy Zdzisław

TENIS STOŁOWY

 

Kobiety – K60+

1.Łapińska Magdalena

2.Lis Elżbieta

3.Brzeska-Koniuszy Urszula

4.Sowa Anna

5-6.Maciejowska Agnieszka

5-6.Erechemla Elżbieta

 

 Kobiety – K70+

1.Czubrychowska Irena

2.Trudzik Anna

 

Mężczyźni – M60+

1.Szymoniak Tadeusz

2.Miękina Jan

  1. Śmiałek Jerzy

4.Kaźmierczak Jerzy

5-6.Wolańczyk Wiesław

5-6.Kuś Janusz

7-9.Lewczuk Antoni

7-9.Bujak Ryszard

7-9.Satko-Sławiński Janusz

 

Mężczyźni – M70+

1.Szopa Tadeusz

2.Puu Arne

3.Szatkowski Jerzy

4.Kapusta Józef

5-6.Pawłowski Zbigniew

5-6.Strasik Zbigniew

7-8.Klinik Jerzy

7-8.Rozmus Janusz

9-11.Stryjecki Ryszard

9-11.Karkoszka Władysław

9-11.Wójtowicz Antoni

 

Mężczyźni  – M80+

1.Głąb Tadeusz

2.Henke Maciej

3.Karaś Jan

4.Tomaszek Władysław

5-6.Szydło Zenon

5-6.Pasich Jerzy

 

 

                             WIELOBÓJ SPRAWNOŚCIOWY

 

Kobiety  60+

1

Wierzbicka Jadwiga

41,5

2

Pieczara Anna

43

3

Lis Elżbieta

43,5

4

Kamińska Joanna

49,5

5

Ranosz Michalina

56,5

6

Sowa Anna

56,5

7

Budzyk Aleksandra

65

8

Mazur Maria

70

9

Boryczko – Smolik Małgorzata

71,5

10

Jamrozik Józefa

75,5

11

Diettmar Jadwiga

82

12

Krzyściak Krystyna

83

13

Wszołek Helena

101,5

14

Janas Danuta

104,5

15

Laskowska Janina

105

16

Skałka Elżbieta

108

17

Jędrzejczyk Bogumiła

109,5

18

Balawejder Teresa

110,5

19

Lewandowska Anna

115,5

20

Wojciechowska Małgorzata

118

21

Karkoszka Teresa

120

22

Szot-Duda Jolata

121,5

23

Suder Małgorzata

124,5

24

Pałka Teresa

131

25

Reichel Joanna

137,5

26

Rozłomkowska Krystyna

138,5

27

Śliwa Urszula

142,5

28

Kaleta Krystyna

148,5

Kobiety  70+

1

Skawińska Helena

32,5

2

Piasecka Helena

34,5

3

Kalukiewicz Danuta

38

4

Ryba Anna

40

5

Faryna Henryka

41,5

6

Wąsowicz Ewa

44,5

7

Kudela Alicja

45

8

Kielan Ewa

47

9

Brak Słupska Anna

47,5

10

Pająk Maria

50

11

Szpiech Krystyna

50,5

12

Ziarko Helena

59

13

Juszczyk Maria

64,5

14

Durek Stefania

70,5

Mężczyźni  60+

1

Samel Leszek

40

2

Masłyk Jan

41,5

3

Fijak Wojciech

44

4

Macioł Andrzej

46,5

5

Bębenek Józef

46,5

6

Pasek Jan

53,5

7

Murzewski Władysław

54

8

Leszko Zbigniew

57,5

9

Cekiera Antoni

65

10

Smolik Janusz

67

11

Kowalik Marian

68

12

Michalec Jerzy

68

13

Suszczewicz Alfred

70

14

Polewka Władysław

75,5

15

Antończak Aleksander

76,5

16

Kolasa Edward

77

17

Putek Mieczysław

79,5

18

Lewczuk Antoni

81,5

19

Satko-Skawiński Janusz

83,5

20

Widłak Władysław

95

Mężczyźni  70+

1

Szewczyk Tadeusz

26,5

2

Kasperek Władysław

31

3

Kremer Marek

31,5

4

Tokarz Ignacy

34

5

Baran Zygmunt

34,5

6

Kaczmarczyk Jan

35,5

7

Kopta Jerzy

43

8

Giermek Adam

47,5

9

Szopa Tadeusz

47,5

10

Puu Aarne

49,5

11

Belski Henryk

50,5

12

Krawczyk Tadeusz

52,5

13

Faryna Ireneusz

55,5

Mężczyźni  80+

1

Kubicz Mieczysław

12

2

Kućmierczyk Władysław

20

3

Porzeżański Jerzy

25

4

Świebodzki Jan

26

5

Tomaszek Władysław

35,5

6

Kaczmarski Andrzej

37

7

 Chmielowski Stefan

39,5

8

Rżewski Janusz

41,5

9

Pach Jerzy

42,5

10

Płatosz Michał

49,5

11

Wurm Wiktor

55,5

Dekoracja zawodników odbyła się w dniu 17 i 18 września br. przed halą sportową K.S. Bronowianka.

Dekoracje zawodników przeprowadzili :

Pani Anna Walkowicz-Okońska Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Senioralnych

Pan Rafał Komarewicz Z-ca Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa

Pan Antoni Wiatr Przewodniczący Rady Seniorów Rady Miasta Krakowa

Pan Leszek Tytko Prezes Zarządu Wojewódzkiego Małopolskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej

Pan Andrzej Szymik Dyrektor Sportowy K.S. Bronowianka.

 

                                                                     Główny Sędzia Mistrzostw Krakowa Seniorów 60+

                                                                                                        Karol Oleksy

Napisz komentar

Zobacz wszystkie komentarze

Strona korzysta z plików cookies.

Czytaj więcej...