Podsumowanie Turnieju siatkówki i piłki nożnej z okazji 70-lecia Nowej Huty

W turnieju  uczestniczyło ponad 240 dzieci i młodzieży w tym turniejach eliminacyjnych 159, a w turnieju  finałowym 81 dzieci i młodzieży.

Miejsce przeprowadzenia turniejów :

W dniach 5-6.11.2019 turnieje eliminacyjne szkół podstawowych z terenu Dzielnicy XV Mistrzejowice

– hale sportowe szkół 89,144,130,126 i 85.

W dniu 07.11.2019 – finały na obiektach sportowych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 Oś. Oświecenia 30

Klasyfikacja końcowa Szkół Podstawowych:

 

Turniej siatkówki Dziewcząt:                                    Turniej halowej piłki nożnej chłopców:

I mc Szkoła Podstawowa Nr 126                              I  mc Szkoła Podstawowa Nr 130

II mc Szkoła Podstawowa Nr 130                             II mc  Szkoła Podstawowa Nr 144                                                        

III mc Szkoła Podstawowa Nr 85                              III mc Szkoła Podstawowa Nr 89

IV mc Szkoła Podstawowa Nr 144                            IV  mc Szkoła Podstawowa Nr 126

V mc Szkoła Podstawowa Nr 89                               V  mc Szkoła Podstawowa Nr 85

Skład zwycięskiego zespołu:                                                      

1. Bartosik Julia
2.Hojda Małgorzata
3. Hardyn Weronika
4. Frodyma Julia
5. Kapanowska Joanna
6. Kotyza Maria
7. Madoń Zuzanna
8. Piszczkiewicz Wiktoria
9. Ziomek Katarzyna

Skład zwycięskiego zespołu:

1. Bugaj Bartek
2. Lubacha Kacper
3. Nowak Kuba
4. Woźniak Bartek
5. Nowakowski Mikołaj
6. Antosiak Patryk
7. Krowiak Maksymilian
8. Walczak Mateusz

Wszystkie zespoły Szkół Podstawowych turnieju finałowego otrzymały puchary, medale, okolicznościowe koszulki i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy turnieju finałowego otrzymali pakiety żywieniowe napoje i smakowitą pizzę.

 

Uroczystego podsumowania połączonego z wręczaniem nagród, pucharów, medali, okolicznościowych koszulek i nagród rzeczowych dokonali Prezes Małopolskiego TKKF Leszek Tytko, Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolengo nr 5 Dorota Kaleta i Sędzia Główny Piotr Filipek.

Sprawną obsługę sędziowską zapewnili sędziowie w osobach Piotr Filipek i Stanisław Jamróz oraz ośmiu sędziów  wolontariuszy, a obsługę techniczną Katarzyna Oleksy, Katarzyna Szwed, Tadeusz Kowalczyk i czterech wolontariuszy.

Napisz komentar

Zobacz wszystkie komentarze

Strona korzysta z plików cookies.

Czytaj więcej...