X Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Siatkówce Kobiet i Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa

Mamy ostatnie miejsce dla drużyny męskiej!!!

Wszyscy półfinaliści otrzymają z okazji jubileuszowego X Turnieju, okolicznościowe koszulki!!!

Uwaga!  Godziny w terminarzu są godzinami rozpoczęcia spotkania dwóch pierwszych meczy!!!!  Następne mecze wg podanej kolejności po zakończeniu poprzedniego  meczu.

Obiekty  Com  Com  Zone w  Nowej  Hucie  ul. Ptaszyckiego 6

Boisko  „A”  –  grupa  I  mężczyźni

Godz.    8;30-9;00            rozgrzewka

              9;00-9;45            CIENIASTY- EPTA

               9;45-10;15           rozgrzewka

              10;15-11,00        CYKLOPARTY – ARS-MEDICA

                                            EPTA – ARS-MEDICA

                                            CIENIASY- CYKLOPARTY

                                            CYKLOPARTY – EPTA

                                            ARS-MEDICA – CIENIASY

Boisko  „B”  –  grupa  II  mężczyźni

 Godz.    8;30-9;00            rozgrzewka

              9;00-9;45            LWWL – AGH KRAKÓW

              9;45-10;15          rozgrzewka

              10;15-11;00        EVT KRAKÓW – AS GWOŹDZIE

                                            AGH KRAKÓW – AS GWOŹDZIE

                                            LWWL – EVT KRAKÓW

                                            EVT KRAKÓW – AGH KRAKÓW

                                            AS GWOŹDZIE – LWWL

Boisko  „C”  –  grupa  III  mężczyźni

 Godz.    8;30-9;00            rozgrzewka

              9;00-9;45            LOTNICY – PRĄDMIX

              9;45-10;15          rozgrzewka

              10;15-11;00        CHALLENGE BUDZÓW – BIESIADNICY

                                            PRĄDMIX – BIESIADNICY

                                            LOTNICY – CHALLENGE BUDZÓW

                                            CHALLENGE BUDZÓW – PRĄDMIX

                                            BIESIADNICY – LOTNICY

Obiekty  Szkoła Aspirantów PSP w  Nowej  Hucie  os. Zgody 18 b

 Boisko „A” grupa  V  mężczyźni

 Godz.    8;15-8;45            rozgrzewka

              8;45-9;30            QUAJET TEAM – KAMRACI

              9;30-10;00          rozgrzewka

              10;00-10;45        APELL – DRUŻYNA

                                            KAMRACI – DRUŻYNA

                                            QUAJET TEAM – APELL

                                            APELL – KAMRACI

                                            DRUŻYNA – QUAJET TEAM

Boisko „B” grupa  VI  mężczyźni

Godz.    8;15-8;45            rozgrzewka

              8;45-9;30            MKS TYTAN – SALOS

              9;30-10;00          rozgrzewka

              10;00-10;45        WHATEVER – RAINBOW TEAM

                                            SALOS – RAINBOW TEAM

                                            MKS TYTAN – WHATEVER

                                            WHATEVER – SALOS

            RAINBOW TEAM –  MKS TYTAN

Obiekty  Suche Stawy  w  Nowej  Hucie  ul. Ptaszyckiego 6

 Boisko  „A”  –  grupa  IV  mężczyźni

Godz.    10;30-11;00        rozgrzewka

              11;00-11;45        AS Niepołomice – Kretes

              11;45-12;15        rozgrzewka

              12;15-13;00        TKKF Apollo – AS Niepołomice

              13;00-13;45     Kretes – TKKF Apollo

Uwaga! 
Godziny w terminarzu są godzinami rozpoczęcia spotkania dwóch pierwszych meczy!!!!  Następne mecze wg podanej kolejności po zakończeniu poprzedniego  meczu.
W przypadku zgłoszenia się 4 zespołu system i godziny rozpoczęcia meczów ulegną zmianie o czym zespoły zostaną poinformowane.

 

Obiekty  Szkoła Aspirantów PSP w  Nowej  Hucie  os. Zgody 18 b

UWAGA!!!!!

1.Drużyny mają obowiązek zgłosić się 1 godzinę wcześniej niż rozgrzewka (w przypadku wcześniejszego zakończenia meczy w grupach męskich, zostaną przyspieszone mecze w grupach kobiecych).

2.Godziny w terminarzu są godzinami rozpoczęcia spotkania dwóch pierwszych meczy!!!!

3.Następne mecze wg podanej kolejności po zakończeniu poprzedniego  meczu.

 Boisko „A” grupa  I  kobiety

 Godz.    13;45-14;15        rozgrzewka

              14;15-15;00        KS Prądniczanka – Sunrise

              15;00- 15;30       rozgrzewka

              15;30                   TKKF Apollo– KS Prądniczanka

            Sunrise – TKKF Apollo

Boisko „B” grupa  I  kobiety

 

Godz.    13;45-14;15        rozgrzewka

              14;15-15;00        Mieszanka Podkrakowska – Beskid Żywiec

              15;00- 15;30       rozgrzewka

              15;30                   FC Silesia– Mieszanka Podkrakowska

                                            Beskid Żywiec – FC Silesia

Mistrzostwa odbędą się w kategorii kobiet i mężczyzn, na obiektach:
– Com Com Zone ul. Ptaszyckiego 6
– Com Com Zone ul. Ptaszyckiego 4 (była hala KS Hutnik)
– Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej os. Zgody 1

Zgłoszenia należy dokonać na adres tkkf@tkkf.com na załączonym poniżej formularzu do dnia 11.06.2018 r.(termin nieprzekraczalny). Drużyna może liczyć maksymalnie 10 osób.

Regulamin

Karta zgłoszenia

Zgoda rodziców zał. nr 2

Wpłaty wpisowego w wysokości 180 zł należy dokonać do dnia 13.06.2018 r. (termin nieprzekraczalny) na konto nr 13 8591 0007 0021 0050 8955 0001

Partnerzy i sponsorzy : 

          Województwo Małopolskie

          Gmina Miejska Kraków

          Com Com Zone

          MOS Kraków Wschód

         Ars-Medica

         MPEC S.A.

         MPO Sp. z o.o.

         Małopolanka

Napisz komentar

Zobacz wszystkie komentarze

Strona korzysta z plików cookies.

Czytaj więcej...